Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0AQ1-M0NA00
EAN: 4058154220153
ASUS DUAL-RX580-O8G. Grafikas procesoru ģimene: AMD, Grafiskais procesors: Radeon RX 580, Procesora takts frekvence: 1360 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 8 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas kopne: 256 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5. Interfeisa tips: PCI Express 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ASUS DUAL-RX580-O8G AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5 | €489.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | AMD |
| Grafiskais procesors | Radeon RX 580 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| Procesora takts frekvence | 1360 MHz |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1380 MHz |
| Straumēšanas procesori | 2304 |
| Maksimālā digitālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| HDCP | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 38 mm |
| Platums | 242 mm |
| Dziļums | 128,9 mm |