Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0E41-M0NA00
EAN: 0192876557587
ASUS Phoenix PH-GTX1650S-4G. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce GTX 1650 SUPER, Procesora takts frekvence: 1530 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 4 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 128 bit, Atmiņas taktātrums: 12002 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 2 |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce GTX 1650 SUPER |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 1280 |
| Procesora takts frekvence | 1530 MHz |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1725 MHz |
| Procesora pulksteņa ātruma palielināšana (OC režīms) | 1755 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 3 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas taktātrums | 12002 MHz |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 350 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 6-pin |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 121 mm |
| Platums | 174 mm |
| Augstums | 39 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | |
| Iekļautā programmatūra | ASUS GPU Tweak II & Driver, please download all software from the support site. |