Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0AG8-M0NA00
EAN: 0192876743157
ASUS Phoenix PH-RX550-2G-EVO. Grafikas procesoru ģimene: AMD, Grafiskais procesors: Radeon RX 550, Procesora takts frekvence: 1185 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 2 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas kopne: 128 bit, Atmiņas taktātrums: 6000 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 5120 x 2880 pikseļi. Interfeisa tips: PCI Express 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 2 |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | AMD |
| Grafiskais procesors | Radeon RX 550 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 5120 x 2880 pikseļi |
| CUDA | |
| Procesora takts frekvence | 1185 MHz |
| Straumēšanas procesori | 512 |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 3 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 2 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas taktātrums | 6000 MHz |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| HDCP | |
| AMD FreeSync | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 350 W |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 39 mm |
| Platums | 192 mm |
| Augstums | 115 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Draiveri iekļauti | |
| Iekļautā programmatūra | ASUS GPU Tweak II |
| Iepakojuma tips | Kaste |