Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0DU0-M0NA00
EAN: 0192876578605
ASUS ROG 90YV0DU0-M0NA00. Grafikas procesoru ģimene: AMD, Grafiskais procesors: Radeon RX 5500 XT, Procesora takts frekvence: 1737 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 8 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 128 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
anni.si |
Grafična kartica Radeon RX 5500 XT OC 8GB ASUS ROG Strix | €316.23 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 2,9 |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | AMD |
| Grafiskais procesors | Radeon RX 5500 XT |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 1408 |
| Procesora takts frekvence | 1737 MHz |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1845 MHz |
| Procesora frekvence (OC režīms) | 1737 MHz |
| Procesora pulksteņa ātruma palielināšana (OC režīms) | 1865 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas joslas platums (max) | 14 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 450 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 280 mm |
| Dziļums | 58 mm |
| Augstums | 127 mm |