Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0HI1-M0NA00
EAN: 4711081645443
ASUS ROG GeForce RTX 3050 OC Edition 8GB. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3050. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 8 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 128 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express x16 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 3 ventilators/ ventilatori, Gaismas krāsa: Multi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Asus Rog Geforce Rtx 3050 Oc Edition 8Gb Nvidia Gddr6 | €519.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | ASUS Axial-tech |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 2,7 |
| Iluminācija | |
| Gaismas krāsa | Multi |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3050 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 2560 |
| Procesora pulksteņa ātruma palielināšana (OC režīms) | 1890 MHz |
| Paātrināta procesora takts frekvence (spēļu režīms) | 1860 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 14 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,12 kg |
| Dziļums | 300 mm |
| Platums | 133,6 mm |
| Augstums | 53,5 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 550 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Iekļautā programmatūra | ASUS GPU Tweak II |
| Iepakojuma platums | 88,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 405 mm |
| Iepakojuma augstums | 233 mm |
| Iepakojuma svars | 1,82 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |