Ražotājs: Acer
Modelis: MR.JQ811.001
EAN: 4058154259801
Acer Essential X128H. Projektora spilgtums: 3600 ANSI lūmeni, Projicēšanas tehnoloģija: DLP, Projektora izšķirtspēja: XGA (1024x768). Gaismas avota tips: Lampa, Gaismas avota kalpošanas laiks: 4000 h, Gaismas avota kalpošanas laiks (ekonomiskais režīms): 6000 h. Fokuss: Manuāls, Fokusa garums: 21.85 - 24.01 mm, Tālummaiņas veids: Manuāls. Analogo signālu komutācijas sistēma: NTSC, PAL, SECAM, Atbalstītās grafikas izšķirtspējas: 1024 x 768 (XGA), 1920 x 1200 (WUXGA), Video apstrāde: 30 bit. Trokšņu līmenis: 33 dB, Trokšņa līmenis (ekonomiskā režīmā): 28 dB
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Gaismas avots | |
| Gaismas avota tips | Lampa |
| Gaismas avota kalpošanas laiks | 4000 h |
| Gaismas avota kalpošanas laiks (ekonomiskais režīms) | 6000 h |
| Lampas tips | OSRAM |
| Lampas jauda | 203 W |
| Lampu skaits | 1 lampa(-s) |
| Dizains | |
| Produkta veids | Standarta fokusa projektors |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izvietošana | Desktops, Griesti |
| Projektors | |
| Projektora spilgtums | 3600 ANSI lūmeni |
| Projicēšanas tehnoloģija | DLP |
| Projektora izšķirtspēja | XGA (1024x768) |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 20000:1 |
| Projektora formātu attiecība | 4:3 |
| Atbalstītā formātu attiecība | 16:9 |
| Objektīva projicēšanas distance | 1 - 11,8 m |
| Krāsu skaits | 1,073 miljardi krāsu |
| Trapeces korekcija, vertikāli | -40 - 40 ° |
| Horizontālā sinhronizācija (max) | 100 kHz |
| Horizontālā sinhronizācija (min) | 15 kHz |
| Vertikālā sinhronizācija (min) | 0,024 kHz |
| Vertikālā sinhronizācija (max) | 0,12 kHz |
| Savienojamība | |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | |
| Kompozītvideo ievade | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Audio (L, K) ievade | 1 |
| AC (jauda) in | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,7 kg |
| Īpašības | |
| Trokšņu līmenis | 33 dB |
| Trokšņa līmenis (ekonomiskā režīmā) | 28 dB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Enerģija patēriņš | 240 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (ekonomiskajā režīmā) | 195 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 120 - 230 V |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Video | |
| Analogo signālu komutācijas sistēma | NTSC, PAL, SECAM |
| Pilns HD | |
| HD-Ready | |
| 3D saderība | |
| 3D Ready | |
| Video apstrāde | 30 bit |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1024 x 768 (XGA), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Iepakojuma saturs | |
| Tālvadības pults | |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Objektīva sistēma | |
| Fokuss | Manuāls |
| Fokusa garums | 21.85 - 24.01 mm |
| Tālummaiņas spēja | |
| Tālummaiņas veids | Manuāls |
| Optiskā tālummaiņa | 1,1 x |
| Digitālā tālummaiņa | 2 x |
| Sviediena attiecība | 1.94 - 2.16:1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi | |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| RMS nominālā jauda | 3 W |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 1 |
| Papildus informācija | |
| Maksimālā digitālā izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Spuldžu skaits | 1 spuldze(-s) |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85286200 |