Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0FA1-M0NM00
EAN: 4718017928786
ASUS ROG -STRIX-RTX3080-O10G-GAMING. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3080. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 10 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6X, Atmiņas kopne: 320 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 4.0
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3080 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 8704 |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1905 MHz |
| Procesora frekvence (OC režīms) | 1935 MHz |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 10 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6X |
| Atmiņas kopne | 320 bit |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| PhysX | |
| Integrēts TV tūneris | |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 850 W |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 140,1 mm |
| Platums | 57,8 mm |
| Dziļums | 318,5 mm |