Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0F90-M0NM00
EAN: 4718017908955
ASUS ROG -STRIX-RTX3090-24G-GAMING. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3090. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 24 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6X, Atmiņas kopne: 384 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3090 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 10496 |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1695 MHz |
| Procesora frekvence (OC režīms) | 1725 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | CrossFire |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 24 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6X |
| Atmiņas kopne | 384 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 19,5 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| PhysX | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 850 W |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 318,5 mm |
| Platums | 57,8 mm |
| Augstums | 140,1 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |