Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0JI0-M0NA00
EAN: 0197105285231
ASUS ROG -STRIX-RTX4060TI-O16G-GAMING. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 4060 Ti. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 16 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 128 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 3 ventilators/ ventilatori, Gaismas krāsa: Multi
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | ASUS Axial-tech |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Slotu skaits | 3,1 |
| Gaismas krāsa | Multi |
| Iluminācija | Jā |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 4060 Ti |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | Jā |
| CUDA cores | 4352 |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 2715 MHz |
| Procesora frekvence (OC režīms) | 2745 MHz |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 16 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas joslas platums (max) | 18 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1a |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Gatavs virtuālajai realitātei (VR) | Jā |
| HDCP | Jā |
| HDCP versija | 2.3 |
| Dual Link DVI | Nē |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| NVIDIA Ansel | Jā |
| AMD FreeSync | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,19 kg |
| Dziļums | 61,9 mm |
| Augstums | 133,5 mm |
| Platums | 311,4 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 650 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 427 mm |
| Iepakojuma dziļums | 88 mm |
| Iepakojuma augstums | 227 mm |
| Iepakojuma svars | 1,94 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |