Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0CV5-M0NA00
EAN: 4718017444347
ASUS TUF Gaming TUF-GTX1650-4G-GAMING. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce GTX 1650, Procesora takts frekvence: 1485 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 4 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas kopne: 128 bit, Atmiņas taktātrums: 8002 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
anni.si |
Grafična kartica GeForce GTX 1650 4GB ASUS TUF, TUF-GTX1650-4G-GAMING | €347.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 2,3 |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce GTX 1650 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 896 |
| Procesora takts frekvence | 1485 MHz |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1665 MHz |
| Procesora frekvence (OC režīms) | 1515 MHz |
| Procesora pulksteņa ātruma palielināšana (OC režīms) | 1695 MHz |
| FireStream | |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 3 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas taktātrums | 8002 MHz |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 300 W |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 112 mm |
| Platums | 200 mm |
| Dziļums | 47 mm |