Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0DT3-M0NA00
EAN: 0192876558881
ASUS TUF Gaming TUF-GTX1660S-6G-GAMING grafiskā karte ir spēcīgs risinājums gan spēlētājiem, gan profesionāļiem. Aprīkots ar NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER grafikas procesoru ar 1408 CUDA kodoliem un 1530 MHz bāzes pulksteņu ātrumu, šīs grafiskās kartes ir gatava apstrādāt pat visprasīgāko spēles un lietojumprogrammas. Ar 6 GB GDDR6 atmiņu un 192-bitu atmiņas šinīti, tas nodrošina gludu un reaģējošu veiktspēju, ļaujot jums izbaudīt savas mīļākās spēles ar neaprakstāmu detaļu skaidrību.
Pateicoties aktīvajai dzesēšanas sistēmai ar diviem ventilatoriem, šī grafiskā karte darbojas klusi un vēsāk pat intensīvākās spēļu sesijās. Tajā ir arī vairāki pieslēgumi un interfeisi, tostarp PCI Express x16 3.0 interfeiss, HDMI 2.0b, DisplayPort 1.4 un DVI-D, kas ļauj viegli pieslēgt savas mīļākās displejus.
Papildus iespaidīgajai veiktspējai un iespējām, ASUS TUF Gaming TUF-GTX1660S-6G-GAMING grafiskā karte atbalsta arī tehnoloģijas kā DirectX 12.1, OpenGL 4.6, NVIDIA 3D Vision un NVIDIA G-SYNC, piedāvājot jums ultimāto spēļu pieredzi. Ar sevišķi stilīgo melno dizainu un pilnas augstums formātu, šī grafiskā karte ir lielisks izvēle ikvienam, kas meklē augstas veiktspējas grafiku stilīgā iepakojumā.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Asus Tuf Gaming Tuf-Gtx1660S-6G-Gaming Nvidia Geforce Gtx 1660 Super 6 Gb Gddr6 | €299.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Kronšteina augstums | Full-Height (FH) |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Slotu skaits | 2,3 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 1408 |
| Procesora takts frekvence | 1530 MHz |
| Procesora pulksteņa ātruma palielināšana (OC režīms) | 1815 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 3 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 6 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 192 bit |
| Atmiņas taktātrums | 14002 MHz |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| PhysX | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.1 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA 3D Vision | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| NVIDIA GameStream | |
| NVIDIA Ansel | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 450 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Draiveri iekļauti | |
| Iepakojuma tips | Kaste |