Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0FB5-M0NM00
EAN: 4711081322993
ASUS TUF Gaming TUF-RTX3080-10G-V2-GAMING. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3080, Procesora takts frekvence: 1440 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 10 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6X, Atmiņas kopne: 320 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 3 ventilators/ ventilatori, Gaismas krāsa: Multi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS TUF RTX 3080 10G GAMING V2 | €1157.02 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | ASUS Axial-tech |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Kronšteina augstums | Full-Height (FH) |
| Slotu skaits | 2,7 |
| Iluminācija | |
| Gaismas krāsa | Multi |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3080 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 8704 |
| Procesora takts frekvence | 1440 MHz |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1710 MHz |
| Procesora pulksteņa ātruma palielināšana (OC režīms) | 1740 MHz |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 10 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6X |
| Atmiņas kopne | 320 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 19 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 850 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 2x 8-pin |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 126,9 mm |
| Dziļums | 299,9 mm |
| Platums | 51,6 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Iepakojuma tips | Kaste |