Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0IJ2-M0NA00
EAN: 0197105364462
ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TI-O12G-WHITE-GAMING. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 4070 Ti. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 12 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6X, Atmiņas kopne: 192 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 3 ventilators/ ventilatori, Gaismas krāsa: Multi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS TUF GAMING GEFORCE RTX 4070 TI OC 12GB WHITE | €1136.12 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | ASUS Axial-tech |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 3,25 |
| Iluminācija | Jā |
| Gaismas krāsa | Multi |
| Produkta krāsa | Balts |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 4070 Ti |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | Jā |
| CUDA cores | 7680 |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 2730 MHz |
| Procesora frekvence (OC režīms) | 2760 MHz |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 12 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6X |
| Atmiņas kopne | 192 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 21 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1a |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP versija | 2.3 |
| HDCP | Jā |
| Dual Link DVI | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,31 kg |
| Dziļums | 138 mm |
| Platums | 305 mm |
| Augstums | 65 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 750 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 16-pin |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | Jā |
| Iepakojuma platums | 420 mm |
| Iepakojuma dziļums | 226 mm |
| Iepakojuma augstums | 87 mm |
| Iepakojuma svars | 2,13 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |