Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0FL1-M0NM00
EAN: 4718017990189
ASUS TUF Gaming TUF-RX6800XT-O16G-GAMING. Grafikas procesoru ģimene: AMD, Grafiskais procesors: Radeon RX 6800 XT. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 16 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 256 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0. Interfeisa tips: PCI Express 4.0
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Videokarte Asus TUF Gaming Radeon RX 6800 XT OC Edition 16GB TUF-RX6800XT-O16G-GAMING | €1359.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | AMD |
| Grafiskais procesors | Radeon RX 6800 XT |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Straumēšanas procesori | 4608 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | CrossFire, NVLink |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 16 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| PhysX | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| Aptumšošanas modeļa versija | |
| OpenGL versija | |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 750 W |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 140,2 mm |
| Dziļums | 310 mm |
| Platums | 57,8 mm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |