Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0CU2-M0NA00
EAN: 4718017289757
ASUS TUF-GTX1660-O6G-GAMING. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce GTX 1660, Procesora takts frekvence: 1530 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 6 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas kopne: 192 bit, Atmiņas taktātrums: 8002 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5. Interfeisa tips: PCI Express 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Asus Tuf-Gtx1660-O6G-Gaming Nvidia Geforce Gtx 1660 6 Gb Gddr5 | €325.00 |
|
tietokonekauppa.fi |
ASUS GeForce GTX 1660 TUF O6G, 6144 MB GDDR5 | €1014.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Kronšteina augstums | Full-Height (FH) |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Slotu skaits | 2 |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce GTX 1660 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| Procesora takts frekvence | 1530 MHz |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1815 MHz |
| Procesora frekvence (OC režīms) | 1560 MHz |
| Procesora pulksteņa ātruma palielināšana (OC režīms) | 1845 MHz |
| Maksimālā digitālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 3 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 6 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas kopne | 192 bit |
| Atmiņas taktātrums | 8002 MHz |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DVI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| PhysX | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| NVIDIA GameStream | |
| Pilns HD | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 450 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Informācija par iepakojumu | |
| Draiveri iekļauti | |
| Lietotāja pamācība | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 205 mm |
| Platums | 123 mm |
| Augstums | 46 mm |