Ražotājs: DELL
Modelis: 490-BDXN
EAN: 0884116348481
DELL 490-BDXN. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: Quadro P1000. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 4 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5. Interfeisa tips: PCI Express x16 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
DELL NVIDIA QUADRO P1000 4GB 4DP FH | €670.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | Quadro P1000 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| Mini DisplayPorts daudzums | 4 |
| Darbības rādītāji | |
| HDCP | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 47 W |
| Papildus informācija | |
| Savienojamie produkti | Precision Workstation T5820 Precision Workstation T5820 Xl Precision Workstation T7820 Precision Workstation T7820 Xl Precision Workstation T7920 Precision Workstation T7920 Xl |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 145 mm |
| Augstums | 68,6 mm |