Ražotājs: DELL
Modelis: H9CK5
EAN: 5704174282013
DELL H9CK5. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: Quadro P620. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 2 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas kopne: 128 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 5120 x 2880 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5. Interfeisa tips: PCI Express x16 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL H9CK5 video karte NVIDIA Quadro P620 2 GB GDDR5 | €578.55 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Kronšteina augstums | Full-Height (FH) |
| Slotu skaits | 1 |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | Quadro P620 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 5120 x 2880 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 512 |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 2 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas joslas platums (max) | 80 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| Mini DisplayPorts daudzums | 4 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| Aptumšošanas modeļa versija | 5.1 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 68,9 mm |
| Platums | 144,8 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 40 W |
| Papildus informācija | |
| Savienojamie produkti | - Precision Workstation 3430 XL - Precision Workstation T3420 |