| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Dell Nvidia T400 4Gb Gddr6 | €222.90 |
|
tietokonekauppa.fi |
DELL NVIDIA T400, 4GB, 3MDP, LOW-PROFILE | €248.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Kronšteina augstums | Full-Height (FH) |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | T400 |
| CUDA | |
| CUDA cores | 384 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 155 mm |
| Iepakojuma dziļums | 121 mm |
| Iepakojuma augstums | 21 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |