Ražotājs: Fujitsu
Modelis: S26361-F4066-L401
EAN: 4059595632215
Fujitsu NVIDIA Quadro P400. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: Quadro P400. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 2 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas kopne: 64 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 5120 x 2880 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5. Interfeisa tips: PCI Express x16 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
25n.de |
Fujitsu NVIDIA QUADRO P400 - Grafikkarten - Quadro P400 | Fujitsu | S26361-F4066-L401 | 4059595632215 | €264.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Slotu skaits | 1 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | CE, Reach |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | Quadro P400 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 5120 x 2880 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 256 |
| FireStream | |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 3 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 2 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas kopne | 64 bit |
| Atmiņas joslas platums (max) | 32 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Mini DisplayPorts daudzums | 3 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| Aptumšošanas modeļa versija | 5.1 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS, ENERGY STAR |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 30 W |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 145 mm |
| Augstums | 69 mm |