Ražotājs: Fujitsu
Modelis: FPCGP421GP
EAN: 4065221780403
Fujitsu NVIDIA T1000 8GB. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: T1000. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 8 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 128 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express x16 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
FUJITSU NVIDIA T1000 | €1329.63 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | T1000 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 896 |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas joslas platums (max) | 160 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Mini DisplayPorts daudzums | 4 |
| Darbības rādītāji | |
| DirectX versija | 12.0 |
| Aptumšošanas modeļa versija | 5.1 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 50 W |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 68,9 mm |
| Dziļums | 155,9 mm |