Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GV-N3070AORUS M-8GD
EAN: 0889523025093
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3070, Procesora takts frekvence: 1845 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 8 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 256 bit, Atmiņas taktātrums: 14000 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express x16 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 3 ventilators/ ventilatori, Gaismas krāsa: Multi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G NVIDIA 8 GB GDDR6 | €818.13 |
|
www.efecto2000.es |
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G NVIDIA 8 GB GDDR6 | €929.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | GIGABYTE Max-Covered |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora diametrs | 10 cm |
| Kronšteina augstums | Full-Height (FH) |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Iluminācija | |
| Gaismas krāsa | Multi |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3070 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 5888 |
| Procesora takts frekvence | 1845 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Atmiņas taktātrums | 14000 MHz |
| Atmiņas joslas platums (max) | 448 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.0/2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 650 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 2x 8-pin |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 290 mm |
| Platums | 131 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |