Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GV-R67XTAORUS E-12GD
EAN: 4719331308704
Gigabyte AORUS Radeon RX 6700 XT ELITE 12G. Grafikas procesoru ģimene: AMD, Grafiskais procesors: Radeon RX 6700 XT. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 12 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 192 bit, Atmiņas taktātrums: 16000 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express x16 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 3 ventilators/ ventilatori, Gaismas krāsa: Multi
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora diametrs | 8 cm |
| Kronšteina augstums | Full-Height (FH) |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Gaismas krāsa | Multi |
| Iluminācija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | AMD |
| Grafiskais procesors | Radeon RX 6700 XT |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 2622 MHz |
| Straumēšanas procesori | 2560 |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 12 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 192 bit |
| Atmiņas taktātrums | 16000 MHz |
| Atmiņas joslas platums (max) | 384 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| PhysX | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dual Link DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 650 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 296 mm |
| Platums | 114 mm |
| Augstums | 56 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |