Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GV-N3080AORUSX WB-12GD
EAN: 4719331310615
Gigabyte AORUS XTREME GeForce RTX 3080 WATERFORCE WB 12G. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3080, Procesora takts frekvence: 1830 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 12 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6X, Atmiņas kopne: 384 bit, Atmiņas taktātrums: 19000 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express x16 4.0. Dzesēšanas tips: Šķidrs/Šķidrums, Gaismas krāsa: Multi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3080 XTREME WATERFORCE WB 12G (LHR) | €1399.94 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Šķidrs/Šķidrums |
| Dzesēšanas tehnoloģija | Gigabyte WATERFORCE |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Kronšteina augstums | Full-Height (FH) |
| Iluminācija | |
| Gaismas krāsa | Multi |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3080 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 8960 |
| Procesora takts frekvence | 1830 MHz |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 12 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6X |
| Atmiņas kopne | 384 bit |
| Atmiņas taktātrums | 19000 MHz |
| Atmiņas joslas platums (max) | 912 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.0/2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Gatavs virtuālajai realitātei (VR) | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 750 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 2x 8-pin |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 252 mm |
| Platums | 163 mm |
| Augstums | 29 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |