Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GV-N307TVISION OC-8GD
EAN: 4719331309275
Gigabyte AORUS XTREME GV-N307TVISION OC-8GD. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3070 Ti, Procesora takts frekvence: 1830 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 8 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6X, Atmiņas kopne: 256 bit, Atmiņas taktātrums: 19000 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express x16 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 3 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Videokarte Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti Vision OC 8GB | €828.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3070 Ti |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 6144 |
| Procesora takts frekvence | 1830 MHz |
| FireStream | |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6X |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Atmiņas taktātrums | 19000 MHz |
| Atmiņas joslas platums (max) | 608 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 750 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 2x 8-pin |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 320 mm |
| Augstums | 55 mm |
| Platums | 126 mm |