Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GV-N1656D6-4GD 3.0
EAN: 4719331310448
Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 4G (rev. 3.0). Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce GTX 1650, Procesora takts frekvence: 1590 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 4 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 128 bit, Atmiņas taktātrums: 12000 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6, Dual Link DVI. Interfeisa tips: PCI Express x16 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora diametrs | 9 cm |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce GTX 1650 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 896 |
| Procesora takts frekvence | 1590 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 3 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas taktātrums | 12000 MHz |
| Atmiņas joslas platums (max) | 192 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| NVIDIA Ansel | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 x64, Windows 7 x64 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 300 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 6-pin |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 172 mm |
| Platums | 122 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | |
| Iepakojuma tips | Kaste |