Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GV-N3050WF2OC-8GD
EAN: 0889523035436
Gigabyte GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC 8G. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3050, Procesora takts frekvence: 1792 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 8 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 128 bit, Atmiņas taktātrums: 14000 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6, Dual Link DVI. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Videokarte Gigabyte GeForce RTX 3050 Windforce 8GB | €252.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora diametrs | 10 cm |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3050 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 2560 |
| Procesora takts frekvence | 1792 MHz |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 3 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas taktātrums | 14000 MHz |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 450 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 243,6 mm |
| Platums | 124,8 mm |
| Augstums | 40,2 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | |
| Iepakojuma tips | Kaste |