Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GV-N3050WF2OCV2-8GD
EAN: 4719331314798
Gigabyte GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC V2 8G. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3050, Procesora takts frekvence: 1792 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 8 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 128 bit, Atmiņas taktātrums: 14000 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6, Dual Link DVI. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Gigabyte GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC V2 8G NVIDIA 8 GB GDDR6 | €291.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3050 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | Jā |
| CUDA cores | 2560 |
| Procesora takts frekvence | 1792 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas taktātrums | 14000 MHz |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dual Link DVI | Jā |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 450 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 198,1 mm |
| Platums | 120,6 mm |
| Augstums | 39 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | Jā |
| Iepakojuma tips | Kaste |