Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GV-N306TGAMINGOC PRO-8GD
EAN: 4719331307943
Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti GAMING OC PRO 8G. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3060 Ti, Procesora takts frekvence: 1770 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 8 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 256 bit, Atmiņas taktātrums: 14000 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express x16 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 3 ventilators/ ventilatori, Gaismas krāsa: Multi
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora diametrs | 8 cm |
| Gaismas krāsa | Multi |
| Iluminācija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3060 Ti |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 4864 |
| Procesora takts frekvence | 1770 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Atmiņas taktātrums | 14000 MHz |
| Cauruļvadu skaits | 5 |
| Atmiņas joslas platums (max) | 448 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| NVIDIA Ansel | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 650 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 115 mm |
| Dziļums | 286 mm |
| Augstums | 51 mm |