Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GV-N2060D6-6GD
EAN: 4719331306670
Gigabyte GV-N2060D6-6GD. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 2060, Procesora takts frekvence: 1680 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 6 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 192 bit, Atmiņas taktātrums: 14000 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express x16 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte GV-N2060D6-6GD video karte NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB GDDR6 | €935.05 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora diametrs | 9 cm |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 2060 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 1920 |
| Procesora takts frekvence | 1680 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 6 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 192 bit |
| Atmiņas taktātrums | 14000 MHz |
| Atmiņas joslas platums (max) | 336 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 500 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Informācija par iepakojumu | |
| Draiveri iekļauti | |
| Lietotāja pamācība | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 225,7 mm |
| Platums | 122 mm |
| Augstums | 40,5 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |