Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GV-R55XTOC-4GD
EAN: 0889523020654
Gigabyte GV-R55XTOC-4GD. Grafikas procesoru ģimene: AMD, Grafiskais procesors: Radeon RX 5500 XT, Procesora takts frekvence: 1647 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 4 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 128 bit, Atmiņas taktātrums: 14000 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express x16 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte GV-R55XTOC-4GD video karte AMD Radeon RX 5500 XT 4 GB GDDR6 | €341.22 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora diametrs | 9 cm |
| Kronšteina augstums | Full-Height (FH) |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | AMD |
| Grafiskais procesors | Radeon RX 5500 XT |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| Procesora takts frekvence | 1647 MHz |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1845 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Straumēšanas procesori | 1408 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas taktātrums | 14000 MHz |
| Atmiņas joslas platums (max) | 224 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dual Link DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 450 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 225 mm |
| Platums | 119 mm |
| Augstums | 40 mm |