Ražotājs: HP
Modelis: J3G88AT
EAN: 0888793158135
HP J3G88AT. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: Quadro K2200. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 4 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas kopne: 128 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 4096 x 2160 pikseļi. DirectX versija: 11.1, OpenGL versija: 4.4, Dual Link DVI. Interfeisa tips: PCI Express 2.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
NVIDIA QUADRO K2200 4GB GRAPHI | €74.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Slotu skaits | 1 |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | Quadro K2200 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 640 |
| Straumēšanas procesori | 640 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas joslas platums (max) | 80 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| DVI-I pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Darbības rādītāji | |
| PhysX | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 11.1 |
| Aptumšošanas modeļa versija | 5.0 |
| OpenGL versija | 4.4 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA 3D Vision | |
| NVIDIA GameWorks VR | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 240 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 68 W |
| Papildus informācija | |
| Grafikas adaptera interfeiss | Single slot, Full Height |