Ražotājs: HP
Modelis: 5LH79AA
EAN: 0193424079339
HP AMD Radeon RX550X 4GB LP. Grafikas procesoru ģimene: AMD, Grafiskais procesors: Radeon RX 550X. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 4 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas kopne: 128 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 5120 x 2880 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5. Interfeisa tips: PCI Express x16. Dzesēšanas tips: Aktīvs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
AMD Radeon RX 550X 4GB GDDR5 | €309.61 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | AMD |
| Grafiskais procesors | Radeon RX 550X |
| Maksimālā izšķirtspēja | 5120 x 2880 pikseļi |
| CUDA | Nē |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 7 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| HDCP | Jā |
| Dual Link DVI | Nē |
| AMD FreeSync | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 153 g |
| Platums | 167 mm |
| Augstums | 79 mm |
| Dziļums | 21 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 50 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 432 mm |
| Iepakojuma dziļums | 333 mm |
| Iepakojuma augstums | 200 mm |
| Iepakojuma svars | 4,1 kg |