Ražotājs: HP
Modelis: 818869-001
EAN: 5712505832226
HP Nvidia nvs310. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: NVS 310. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 1 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR3, Atmiņas kopne: 64 bit, Atmiņas taktātrums: 875 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 2560 x 1600 pikseļi. DirectX versija: 11, OpenGL versija: 4.1, Dual Link DVI. Interfeisa tips: PCI Express x16 2.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP Nvidia nvs310 1 GB GDDR3 | €307.71 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | NVS 310 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| CUDA | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 1 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR3 |
| Atmiņas kopne | 64 bit |
| Atmiņas taktātrums | 875 MHz |
| Atmiņas joslas platums (max) | 14 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Darbības rādītāji | |
| PhysX | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 11 |
| Aptumšošanas modeļa versija | 5.0 |
| OpenGL versija | 4.1 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 142 g |
| Papildus informācija | |
| Savienojamie produkti | Z440, Z640, Z840 |