Ražotājs: HP
Modelis: 340L0AA
EAN: 0195697639104
HP NVIDIA RTX A2000. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: RTX A2000. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 6 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 132 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.07, OpenGL versija: 4.68. Interfeisa tips: PCI Express x16 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Videokaart HP NVIDIA RTX A2000 6 GB GDDR6 | €641.00 |
|
tietokonekauppa.fi |
HP NVIDIA RTX A2000 6 GB GDDR6 | €858.50 |
|
datatronic.fi |
Hp Nvidia Rtx A2000 6 Gb Gddr6 | €1069.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | RTX A2000 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | Jā |
| CUDA cores | 3328 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 6 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 132 bit |
| Atmiņas joslas platums (max) | 288 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 4.0 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Mini DisplayPorts daudzums | 4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| DirectX versija | 12.07 |
| Aptumšošanas modeļa versija | 5.17 |
| OpenGL versija | 4.68 |
| Gatavs virtuālajai realitātei (VR) | Jā |
| HDCP | Jā |
| Dual Link DVI | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 152,4 g |
| Augstums | 50,8 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 70 W |