Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X60R60468
EAN: 0192940039483
Lenovo 4X60R60468. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: Quadro P620. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 2 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas taktātrums: 2000 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 5120 x 2880 pikseļi. Interfeisa tips: PCI Express x16 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Lenovo 4X60R60468 carte graphique NVIDIA Quadro P620 2 Go GDDR5 | €639.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 1 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | Quadro P620 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 5120 x 2880 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 512 |
| Maksimālā digitālā izšķirtspēja | 5120 x 2880 pikseļi |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 2 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas taktātrums | 2000 MHz |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| Mini DisplayPorts daudzums | 4 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Pilns HD | |
| Atbalstītie video formāti | HEVC |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7 |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 130 g |
| Augstums | 16 mm |
| Dziļums | 144 mm |
| Platums | 115 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 55 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Informācija par iepakojumu | |
| Draiveri iekļauti | |
| Iepakojuma platums | 222 mm |
| Iepakojuma dziļums | 148 mm |
| Iepakojuma augstums | 33 mm |
| Iepakojuma svars | 300 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |