Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X61E26090
EAN: 0195892023647
Lenovo 4X61E26090. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: T600. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 4 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 128 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.07, OpenGL versija: 4.68. Interfeisa tips: PCI Express x16 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
LENOVO NVIDIA T600 4GB, 4XMDP (HP BRACKET) | €628.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Slotu skaits | 1 |
| Sertifikācija | BSMI, FCC, ICES, CE, VCCI, KCC, RCM, CB, Morocco |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | T600 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 640 |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas joslas platums (max) | 160 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| Mini DisplayPorts daudzums | 4 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.07 |
| Aptumšošanas modeļa versija | 5.17 |
| OpenGL versija | 4.68 |
| HDCP | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 129 g |
| Dziļums | 155,9 mm |
| Augstums | 68,9 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 40 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 500 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |