Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X61E72194
EAN: 0195892023661
Lenovo NVIDIA GeForce RTX 3060. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3050. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 12 GB. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Sertifikācija | BSMI, FCC, ICES, CE, VCCI, KCC, RCM, CB, Maroc |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3050 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 12 GB |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 750 g |
| Dziļums | 117,5 mm |
| Augstums | 35,8 mm |
| Platums | 225,6 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 170 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 1 kg |