Ražotājs: Matrox
Modelis: M9138-E1024LAF
EAN: 0163120867950
Matrox M9138-E1024LAF. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 1 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR2, Atmiņas kopne: 128 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 2560 x 1600 pikseļi. OpenGL versija: 2.0. Interfeisa tips: PCI Express x16. Dzesēšanas tips: Pasīvs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MATROX M9138 | €547.49 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Pasīvs |
| Formas faktors | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Sertifikācija | EMC Certifications: Class B ROHS & WEEE compliant |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 1 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR2 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 |
| I/O pieslēgvietas | On-board Connectors: 3 x Mini DisplayPort Adapters (included): 3 x Mini DisplayPort to DisplayPort |
| Procesors | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 3 |
| Darbības rādītāji | |
| DirectX versija | |
| OpenGL versija | 2.0 |
| Papildus informācija | |
| Mac saderība | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Microsoft Windows 7 (32/64bit)*, Microsoft Windows XP (32/64bit), Microsoft Windows Vista (32/64bit)*, Microsoft Windows Server 2003/2008 (32/64bit), Linux see Website for details |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 19 mm |
| Platums | 168 mm |
| Augstums | 69 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |