Ražotājs: MSI
Modelis: GTX 1050 Ti AERO ITX 4G OCV1
EAN: 0824142146804
MSI GeForce GTX 1050 TI AERO ITX 4G OCV1. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce GTX 1050 Ti, Procesora takts frekvence: 1341 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 4 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas kopne: 128 bit, Atmiņas taktātrums: 7008 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5, Dual Link DVI. Interfeisa tips: PCI Express x16 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI GeForce GTX 1050 TI AERO ITX 4G OCV1 NVIDIA 4 GB GDDR5 | €375.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Kronšteina augstums | Full-Height (FH) |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce GTX 1050 Ti |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 768 |
| Procesora takts frekvence | 1341 MHz |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1455 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 3 |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas taktātrums | 7008 MHz |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA GameWorks VR | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| NVIDIA GameStream | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 170 g |
| Dziļums | 111 mm |
| Platums | 317 mm |
| Augstums | 39 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 300 W |
| Enerģija patēriņš | 75 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Draiveri iekļauti | |
| Manuāls | |
| Iepakojuma svars | 717 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |