Ražotājs: MSI
Modelis: 4719072671150
MSI GeForce GTX 1650 4GT LP OC. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce GTX 1650. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 4 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas kopne: 128 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5, Dual Link DVI. Interfeisa tips: PCI Express x16 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Kronšteina augstums | Low-Profile (LP) |
| Slotu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce GTX 1650 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 896 |
| Procesora pulksteņa ātruma palielināšana (OC režīms) | 1695 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 3 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 8 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 300 W |
| Enerģija patēriņš | 75 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |