Ražotājs: Anker
Modelis: A8032H21
EAN: 0194644021870
Anker A8032H21 USB kabelis ir uzticama un noturīga izvēle visiem jūsu uzlādes un datu pārsūtīšanas vajadzībām. Ar 0,9 metru garumu tas nodrošina elastību un ērtību lietošanas laikā.
Šis kabelis ir aprīkots ar diviem USB C savienotājiem un ir saderīgs ar ierīcēm, piemēram, Samsung Galaxy S9/S9+, S8/S8+, Note 8 un LG V20/G5/G6. Tas piedāvā maksimālu datu pārsūtīšanas ātrumu 480 Mbit/s, nodrošinot ātru un efektīvu failu pārsūtīšanu.
Kabelis ir izstrādāts stilīgā baltā krāsā, piešķirot izskatam eleganci. Tā poliamīda apvalks nodrošina gan noturību, gan elastību, padarot to izturīgu pret sakārtošanos un izslīdēšanu.
Anker A8032H21 USB kabelis ir viegls, tas sver tikai 57 gramos, padarot to viegli pārnēsājamu un transportējamu. Ar izmēriem 100 mm (dziļums), 25 mm (augstums) un 130 mm (platums), tas tiek iepakots kompaktā iepakojumā, kas var viegli tikt uzglabāts vai pārvadāts.
Neskatoties uz to, vai jūs uzlādējat savu ierīci vai sinhronizējat datus, Anker A8032H21 USB kabelis piedāvā uzticamu un efektīvu risinājumu. Tā tiešie savienotāji nodrošina drošu un stabilu savienojumu. Tāpēc jūs varat baudīt ātru uzlādi un ātras datu pārsūtīšanas iespējas ar šo augstas kvalitātes USB C kabeli no Anker.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,9 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Vadu apvalka materiāls | Neilons |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Balts |
| Savienojamie produkti | Samsung Galaxy S9 / S9+ / S8 / S8+/ Note 8, LG V20 / G5 / G6 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas strāva (maks.) | 3 A |
| Ieejas spriegums | 20 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 130 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 25 mm |
| Iepakojuma svars | 57 g |