Ražotājs: MSI
Modelis: RTX 3060 VENTUS 2X 12G
EAN: 4719072803407
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3060, Procesora takts frekvence: 1777 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 12 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 192 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | MSI TORX Fan 3.0 |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3060 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 3584 |
| Procesora takts frekvence | 1777 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 12 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 192 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 15 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Gatavs virtuālajai realitātei (VR) | |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 675 g |
| Dziļums | 235 mm |
| Platums | 42 mm |
| Augstums | 124 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 550 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Enerģija patēriņš | 170 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |