Ražotājs: MSI
Modelis: RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OCV1 LHR
EAN: 4719072983192
MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OCV1 LHR. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3080. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 10 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6X, Atmiņas kopne: 320 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 3 ventilators/ ventilatori
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | MSI TORX Fan 3.0 |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Slotu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3080 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 8704 |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1740 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 10 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6X |
| Atmiņas kopne | 320 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 19 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Gatavs virtuālajai realitātei (VR) | |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,37 kg |
| Dziļums | 305 mm |
| Platums | 57 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 750 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 2x 8-pin |
| Enerģija patēriņš | 320 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |