Ražotājs: MSI
Modelis: RTX 3090 VENTUS 3X 24G OC
EAN: 0824142228487
MSI GeForce RTX 3090 VENTUS 3X 24G OC. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 3090, Procesora takts frekvence: 1725 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 24 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6X, Atmiņas kopne: 384 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 3 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI GEFORCE RTX 3090 VENTUS 3X OC | €1970.86 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | MSI TORX Fan 3.0 |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Kronšteina augstums | Full-Height (FH) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3090 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 10496 |
| Procesora takts frekvence | 1725 MHz |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | NVLink |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 24 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6X |
| Atmiņas kopne | 384 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 19,5 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Gatavs virtuālajai realitātei (VR) | |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,39 kg |
| Dziļums | 305 mm |
| Platums | 57 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 750 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 2x 8-pin |
| Enerģija patēriņš | 350 W |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |