Ražotājs: MSI
Modelis: RADEON RX 6750 XT MECH 2X 12G
EAN: 4711377100649
MSI MECH RADEON RX 6750 XT 2X 12G. Grafikas procesoru ģimene: AMD, Grafiskais procesors: Radeon RX 6750 XT. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 12 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 192 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
MSI Radeon RX 6750 XT Mech 2X 12GB GDDR6 Graphics Card | €609.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | MSI TORX Fan 3.0 |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | AMD |
| Grafiskais procesors | Radeon RX 6750 XT |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | Nē |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 2600 MHz |
| Paātrināta procesora takts frekvence (spēļu režīms) | 2495 MHz |
| Straumēšanas procesori | 2560 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 12 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 192 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 18 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Gatavs virtuālajai realitātei (VR) | Jā |
| HDCP | Jā |
| Dual Link DVI | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 932 g |
| Dziļums | 249 mm |
| Augstums | 132 mm |
| Platums | 52 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 650 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 2x 8-pin |
| Enerģija patēriņš | 250 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 1,41 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |