Ražotājs: MSI
Modelis: RADEON RX 7600 MECH 2X CLASSIC 8G OC
EAN: 0824142325810
MSI MECH Radeon RX 7600 2X CLASSIC 8G OC. Grafikas procesoru ģimene: AMD, Grafiskais procesors: Radeon RX 7600. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 8 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 128 bit, Atmiņas taktātrums: 18000 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | MSI TORX Fan 3.0 |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | AMD |
| Grafiskais procesors | Radeon RX 7600 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | Jā |
| CUDA cores | 2048 |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 2695 MHz |
| Paātrināta procesora takts frekvence (spēļu režīms) | 2280 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas taktātrums | 18000 MHz |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | Jā |
| NVIDIA G-SYNC | Nē |
| AMD FreeSync | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 235 g |
| Dziļums | 125 mm |
| Augstums | 47 mm |
| Platums | 666 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 550 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Enerģija patēriņš | 165 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 983 g |