Ražotājs: MSI
Modelis: RTX 4090 GAMING TRIO 24G
EAN: 4711377019231
MSI GAMING RTX 4090 TRIO 24G. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 4090. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 24 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6X, Atmiņas kopne: 384 bit, Atmiņas taktātrums: 2100 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 3 ventilators/ ventilatori
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | MSI TORX FAN 5.0 |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Iluminācija | Jā |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 4090 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | Jā |
| CUDA cores | 16384 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 24 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6X |
| Atmiņas kopne | 384 bit |
| Atmiņas taktātrums | 2100 MHz |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1a |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | Jā |
| Dual Link DVI | Nē |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,17 kg |
| Platums | 140 mm |
| Augstums | 77 mm |
| Dziļums | 337 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 850 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 16-pin |
| Enerģija patēriņš | 450 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 3,09 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |