Ražotājs: MSI
Modelis: RX 6900 XT GAMING X TRIO 16G
EAN: 4719072792305
MSI RX 6900 XT GAMING X TRIO 16G. Grafikas procesoru ģimene: AMD, Grafiskais procesors: Radeon RX 6900 XT. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 16 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 256 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express x16 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 3 ventilators/ ventilatori
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | MSI TORX Fan 4.0 |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Kronšteina augstums | Full-Height (FH) |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Slotu skaits | 2 |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | AMD |
| Grafiskais procesors | Radeon RX 6900 XT |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 2340 MHz |
| Straumēšanas procesori | 5120 |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | 2-Way CrossFireX |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 16 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 16 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| PhysX | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Gatavs virtuālajai realitātei (VR) | |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,58 kg |
| Dziļums | 324 mm |
| Platums | 55 mm |
| Augstums | 141 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 850 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 3x 8-pin |
| Enerģija patēriņš | 300 W |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |