Ražotājs: MSI
Modelis: GEFORCE GTX1070 ARMOR 8G OC
EAN: 4719072467432
MSI V330-003R. Grafiskais procesors: GeForce GTX 1070, Procesora takts frekvence: 1556 MHz. Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas kopne: 256 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5, Dual Link DVI. Interfeisa tips: PCI Express x16 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Procesors | |
| Grafiskais procesors | GeForce GTX 1070 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Procesora takts frekvence | 1556 MHz |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | 2-Way SLI |
| Atmiņa | |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| Dual Link DVI | |
| Pilns HD | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 832 g |
| Dziļums | 279 mm |
| Platums | 140 mm |
| Augstums | 37 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 500 W |
| Enerģija patēriņš | 150 W |