Ražotājs: MSI
Modelis: RADEON RX 5700 XT MECH OC
EAN: 0824142194461
MSI V381-003R. Grafikas procesoru ģimene: AMD, Grafiskais procesors: Radeon RX 5700 XT, Procesora takts frekvence: 1670 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 8 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 256 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5. Interfeisa tips: PCI Express x16 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI RADEON RX 5700 XT MECH OC | €433.33 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Kronšteina augstums | Full-Height (FH) |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | AMD |
| Grafiskais procesors | Radeon RX 5700 XT |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| Procesora takts frekvence | 1670 MHz |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1925 MHz |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | CrossFire |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 14 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 794 g |
| Dziļums | 232 mm |
| Platums | 126 mm |
| Augstums | 46 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 750 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Enerģija patēriņš | 225 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Draiveri iekļauti | |
| Iepakojuma tips | Kaste |